Eski Yönetim Kurulları

Yazdır PDF

1974 (10.04.1974)
Erdoğan DÖNMEZ Başkan
İsmet BALTA II.Başkan
Doğu RODOPMAN Genel Sekreter
Erkan KESİM Muhasip
Yüksel GÖKGÖNÜL Üye
Rıdvan DENİZ Üye
Mustafa TAŞKIN Üye
1975 (01.04.1975)
Vedat ACAR Başkan
Mustafa ADALI II.Başkan
Kayhan KABADAYI Genel Sekreter
Ali KARAGÖZ Muhasip
İlhan KOÇOĞLU Üye
Bekir ALUÇ Üye
Mustafa YALÇINKAYA Üye
1975 (30.12.1975)
İbrahim MEREY Başkan
Muharrem VAKAR II.Başkan
Temel KUM Genel Sekreter
Bingöl OSMA Üye
Batu APONAY Üye
Talip AYDIN Üye
Ekrem KARABULUT Muhasip
1976 (21.06.1976)
İbrahim MEREY Başkan
Ahmet KARAMEHMETOĞLU II.Başkan
Hasan HIZLI Genel Sekreter
Nuri TÜFEK Muhasip
Orhan GÜNGÖR Üye
1977 (29.03.1977)
Mesut ÖNER Başkan
Atalay YILMAZ II.Başkan
Vedat AÇAR Genel Sekreter
Cemil ÇAPUROĞLU Muhasip
Caner ÇECEN Üye
Sefer TOPÇUOĞLU Üye
Yalçın TUNÇ Üye
1978 (30.03.1978)
Atalay YILMAZ Başkan
Yalçın TUNÇ II.Başkan
Timurtaş ULUSOY Genel Sekreter
Cemil ÇAPUROĞLU Muhasip
İbrahim KUTLUĞ Üye
Tunca ÖZENCİ Üye
Ünal HALICI Üye
1979 (06.04.1979)
Sacettin TULGAR Başkan
Yahya AKAD II.Başkan
Mustafa GÜNAY Genel Sekreter
Çetin ATATUNÇ Muhasip
Tülin TERZİOĞLU Üye
Servet KESECİOĞLU Üye
İbrahim MEREY Üye
1979 (23.10.1979)
Suat KIZILTAN Başkan
Fethi YEĞEN II.Başkan
Osman ÖZGÜMÜŞ Genel Sekreter
Mustafa ÖZKAN Muhasip
Y.Ziya KUNDAKÇI Üye
Yusuf BİNGÖL Üye
Özkan ÖZYAĞCI Üye
1980 (19.03.1980)
Suat KIZILTAN Başkan
Engin YUNCU II.Başkan
Mustafa Şükrü TURAN Genel Sekreter
Malik BIYIKLI Muhasip
Şahin ANLI Üye
Abdullah KOCATÜRK Üye
Osman ÖZGÜMÜŞ Üye
1981 (25.03.1981)
Erol ÖNÜT Başkan
Galip Büyük YILDIRIM II.Başkan
Mustafa TURAN Genel Sekreter
İbrahim GÖL Muhasip
Hayati KILIÇ Üye
Celal YEŞİL Üye
Hasan UYAR Üye
1981(06.11.1981)
Ercan GÜVENER Başkan
Atalay YILMAZ II.Başkan
Şerafettin MEŞE Genel Sekreter
Temel ŞAHİN Muhasip
Ahmet ÜDER(DOLUNAY) Üye
Cengiz BIÇAKCI Üye
Demir ÇAMCI Üye
1982 (26.03.1982)
Ercan GÜVENER Başkan
Cengiz BIÇAKCI II.Başkan
Demir ÇAMCI Genel Sekreter
Ersun ETKER Muhasip
Temel ŞAHİN Üye
Şerafettin MEŞE Üye
Halil POSBIYIK Üye
1982 (27.12.1982) (Erdemir Mühendisler Derneği Oluşu)
Cengiz BIÇAKCI Başkan
Şerafettin MEŞE II. Başkan
Ersun ETKER Genel Sekreter
Ercan GÜVENER Muhasıp
Halil POSBIYIK Üye
Temel ŞAHİN Üye
Tunca ÖZENCİ Üye
1984 (17.03.1984)
Hikmet DİKMEN Başkan
Hasan ALBUZ II.Başkan
Tuncer GÖMEÇLİ Genel Sekreter
Ersun ETKER Muhasip
Timurtaş ULUSOY Üye
Mustafa PINAR Üye
İlhan KOÇOĞLU Üye
1986 (01.04.1986)
Hikmet DİKMEN Başkan
Mesut ÖZDÖL II.Başkan
Tuncer GÖMEÇLİ Genel Sekreter
Ersun ETKER Muhasip
Fikret ÇAĞLAYAN Üye
1988 (14.04.1988)
Ethem KIRCA Başkan
Ali Rıza HOCALLAR II.Başkan
Hayrettin İNAL Genel Sekreter
Mustafa EKŞİ Muhasip
Hikmet DİKMEN Üye
1990 (26.03.1990)
Hikmet DİKMEN Başkan
Tuncer GÖMEÇLİ II.Başkan
Settar HASBAY Genel Sekreter
Ersun ETKER Muhasip
Mustafa PINAR Üye
1992 (28.04.1992)
Hikmet DİKMEN Başkan
Tuncer GÖMEÇLİ II.Başkan
Ziya KILIÇCIOĞLU Genel Sekreter
Settar HASBAY Muhasip
Orhan YILDIRIM Üye
1994 (16.05.1994)
Malik BIYIKLI Başkan
Nuri ZEKİ II.Başkan
Melda GARİPAĞAOĞLU ŞAHİN Genel Sekreter
Selçuk YANIK Muhasip
Engin SÜRMEN Üye
1996 (21.05.1996)
Malik BIYIKLI Başkan
Tevfik HASDEMİR II.Başkan
Doğan KAPUSUZ Genel Sekreter
Halis İsmet GEÇDOĞAN Muhasip
Mehmet ULUSOY Üye
1998 (05.05.1988)
Malik BIYIKLI Başkan
Hamdi AKÇETİN II.Başkan
Halis İsmet GEÇDOĞAN Genel Sekreter
Engin SÜRMEN Muhasip
Tevfik HASDEMİR Üye
2000 (21.05.2000)
M.Hamdi AKÇETİN Başkan
Malik BIYIKLI II.Başkan
Bülent DEMİRGÖK Genel Sekreter
Nuri ZEKİ Muhasip
Abbas KARAMAN Üye
2000 (03.07.2000)
Bülent DEMİRGÖK Başkan
Malik BIYIKLI II.Başkan
Mehmet GÜRSES Genel Sekreter
Selçuk YANIK Muhasip
Abbas KARAMAN Üye
2002 (25.03.2002)
Yıldırım MERKAN Başkan
Ahmet SARAÇ II.Başkan
Devrim Çağla ÜSTÜNKOL Genel Sekreter
Sadık DANKAZ Muhasip
Hakan YALI Üye
2004 (17.03.2004)
Devrim Çağla ÜSTÜNKOL Başkan
Yıldırım MERKAN II.Başkan
Hakan YALI Genel Sekreter
Sadık DANKAZ Muhasip
Ahmet SARAÇ Üye
2006 (03.04.2006)
Hikmet MUTİ Başkan
Aylin YORULMAZ II.Başkan
Tacettin İLKAR Genel Sekreter
Alper KARTAL Muhasip
Selçuk YANIK Üye
2006 (03.04.2006)
Hikmet MUTİ Başkan
Alper KARTAL II.Başkan
Murat BAĞ Genel Sekreter
Mert ÖZTÜRK Muhasip
Serhan Şevket GÖKGÖZ Üye
2008 (28.03.2008)
Emine SEVER Başkan
Zafer AKSAKAL II.Başkan
Can ERGUN Genel Sekreter
Mert ÖZTÜRK Muhasip
Mehmet Ali YILDIZ Üye
2010 (01.04.2010)
Ömer Fatih GÜLÇEBİ Başkan
Mert ÖZTÜRK II.Başkan
Hikmet ARGUN Genel Sekreter
Serhan Şevket GÖKGÖZ Muhasip
Mehmet AYGÜN Üye
2012 (20.03.2012)
Doruk DOKUZOĞLU Başkan
Bilge Nail ALTINTAŞ II.Başkan
H. Berkay ATALAY Genel Sekreter
Taner TÜYLÜOĞLU Muhasip
Mert ÖZTÜRK Üye

HAVA DURUMU

EREGLI